Ако вашето дете е на възраст между 6 и 10 и обича да рисува, нека се включи!Срокът е до края на април, а рисунките можете да пращате на адрес:София 1404ж.к.Стрелбищебул.П.Тодоров бл.3 вх.Е ет.2 ап.99фондация „ДЕЧИЦА“В края на всяка седмица ще публикуваме получените рисунки, ние ще номинираме десетте най-красиви, а децата от дом „Славейков“ ще избе...
Ако вашето дете е на възраст между 6 и 10 и обича да рисува, нека се включи!
Срокът е до края на април, а рисунките можете да пращате на адрес:
София 1404
ж.к.Стрелбище
бул.П.Тодоров бл.3 вх.Е ет.2 ап.99
фондация „ДЕЧИЦА“
В края на всяка седмица ще публикуваме получените рисунки, ние ще номинираме десетте най-красиви, а децата от дом „Славейков“ ще изберат крайния победител!
Най-добрата рисунка ще бъде отпечатана на тениски на нашата фондация и така ще достигне до много хора.
Наградата е страхотен пъзел:)
Краен срок - 30 априлЛинк към конкурса
Краен срок за участие: 11 Май 2011
Победители
Към момента победителите не са известни.
Ако сте сред печелившите, можете да ни изпратите Вашия коментар и снимка с наградата, които да публикуваме тук. За целта използвайте тази форма.
Коментирай